| XxAleXandraxX_5219 a întrebat:

Ceau:*
Ce sampon este mai bun? Si care iti onduleaza parul?

Ms:*

5 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Nu cred ca exista un sampon care sa ti-l onduleze dar care sa ti-l mentina ondulat iti recomand sampon par ondulat Nivea Hair Care
pret 8, 95 lei.

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Eu ma spal cu Orzene!
Nu stiu daca samponul imi onduleaza parul sau eu il am din natura asabig grin!
Dar ca sa-ti pndulezi parul poti sa-ti faci imediat dupa ce te speli pe cap coditie impletite multe! Te usuci si te culci! O sa vezi dimineata surprzawinking!
Cat despre sampon... Ti-am zis eu ma spal cu Orzene si mi se pare destul de bun! Dar pori incerca si Nivea sau Elseve!
Sper ca te-am ajutat!

| Slavic a răspuns:

Pai eu am parul ondulat asa ...am folosit si eu samponul nivea si parul meu a fost mult mai bogat ca sa zic asa. eu zic sa. l folosesti. bine ca nu stiu ce efect va avea la tine dar vei desco perii. sper ca te.am ajutat**pwpici **. fundii**?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un sampon nu onduleaza parul. sampoanele Keune sunt ca. cele mai bune dupa parerea mea.

| Rrrr a răspuns:

1)samponul cel mai bun este cel care se potriveste tipului tau de par.
2)Kerastase Nutritive Șampon Oligo-Ondulare pentru Definirea Buclelor
Sampon par ondulat-Nivea : http://www.envy.ro/......ndulat-632
si mai sunt si de la sunsilk si avon.:)