| Girlrock_5477 a întrebat:

Cei care se joaca IMVU care dintre fete imi face si mie credite dau funda daca imi faceti si daca mia dati aiurea 3 comm la intr mele mia primitzi 3 deci o sa primiti 4 funda super oferta dar sa imi faca. cine vrea contul meu este babycatylove sau sa vb pe mess id luuv.caty va rogg nu uitatzi 4 funda.

1 răspuns:
| Username01 a răspuns:

Si eu joc imvu love strucklove struck
deci poti sa iti faci credite daca dai la free credits de la home si apoi dupa ce ai dat cauti printre alea verify your email si dai la resend email. Apoi intrii pe mail si cand dai sa vizualizezi msj'u dai click pe verify your email si iti da 500 de credite love struck
dar totusi eu iti zic sa nu incerci de mai multe ori ca nu merge...: ))
am incercat si eulaughing