| Dianna_8523 a întrebat:

Cei care sunteti din Rm.Valcea happy la ce salon va tundeti in general? Care vi se pare cel mai bun?

4 răspunsuri:
| glitt3r a răspuns:

Pai nu sunt de-acolo dar asculta la mine:
Cauta-ti o prietena care are o freza super si in genul careia ai vrea sa te tunzi. Intreb-o unde s-a tuns si gata. Sau du-te in oras si uite-te la salonul care are cei mai multi clienti. Sau observa o clienta in timp ce se tunde la salonul X si uitete daca iti place coafura. Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christine eu ma numesc ioana si cel mai bun salon e "par lun"

| Georgel_6390 a răspuns:

Eu la Vogue, sunt super ok, si preturile sunt acceptabile. Vogue este pana in Econimic, la parterul unui bloc si are iesire catre strada. Este imposibil sa nu-l vezi!