| anonim_4396 a întrebat:

Ceva trucuri pentru a face fruntea sa para mai mica? Inafara de breton, ca am deja. :] Si as vrea sa scap de el.

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci in afara de breton, lasa-l mai lung asa sa iti vina mai in ochi ca sa para fruntea mai mica, sau poti sa il dai intr-o parte si sa il prinzi cu o clama, tot ce iti este de folos este parul.ai putea sa ti-o faci mai mica cu operatii dar banuiesc ca nu vrei.

6 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Schimba-ti forma sprancenelor, vorbeste cu cosmeticiana sa-ti dea o alta forma, care sa schimbe cum arata fruntea.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| undercovergirl a răspuns:

Salut!
Ai incercat bretonul asimetric? Este foarte dragut, are avantajul ca sta bine oricarei fete si este si la moda happy

| dia_2587 a răspuns:

Bretonul asimetric e cea mai buna solutie pentru tine, eventual sa fie putin filat.

| another_emo_girl a răspuns:

Pai de breton scapi usor:til prinzi cu o banderola sau cu o clama, pana creste si nu mai ai nevoie.ca sa faci fruntea mai mica, incearca banderole puse jumatate pe frunte si jumatate pe par.

| mirey_4137 a răspuns:

Pai cand te dai cu perle in obraji date si pe frunte dar sa nu fie vizibil ca in obraji! doar cat ca creezi o umbra sau poti folosi in loc de perle bronzante o pudra unpic mai inchisa decat fondul de ten!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cosmetica, albul mareste sau ma rog toate culorile deschise, deci atentie nu folosi pudra foarte deschisa pe frunte, poate o pudra bronzanta dar nu in exces sa nu faci o diferenta majora intre frunte si restul fetei. Joaca-te singura cu umbrele si culorile in oglinda.