| ursu82 a întrebat:

Chelesc mult si as vrea sa fac un tratament naturist ca sa nu mai chelesc si tatal meu avea chelie o avea legatura

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Daca vrei sa-ti creasca parul ia-ti ulei de masline e foarte bun. Parul creste repede si cand nu mai vrei sa mai creasca nu mai da cu uleiul acela. Sper ca ti-am fost de folos. Pa, pa.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este moștenire genetică, nu ai ce face!
Pa, pa.

| Hiuga0 a răspuns:

Nu este mostenire genetica! Foloseste ulei de masiline! Si fara gel de par sau alte porcari! fundita?happy