| PeeWeeVi a întrebat:

Chiar este un lucru asa de rau sa te faci cu placa de par aproape in fiecare zi?
sunt fete carora li s-a intamplat sa li se arda parul de la folosirea placii in exces? spuneti-mi si miebig grin

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Buna! am o cunostinta care pana acum 1 an se facea intr-una cu placa adica zilnic! si acum de la parul care il avea ma jos de mijloc il are mai sus de umeri! si tot se face cu placa! parul nu ii mai creste de 3 ani de zile deloc si mereu are extensii! Mai bine lasa placa. nu de tot. poti sa te faci si tu odata macar la 3-4 zile...

4 răspunsuri:
| IrInA_3016 a răspuns:

Nu e bine sa te faci zilnic cu placa. ti se arde parul foarte repede.big grin

| Cherry_9828 a răspuns:

Sa sti ca este rau...am o prietena ca isi intinde parul zilnic si acum il are ars! Bye :*

| SweetDreamsll a răspuns:

Pay daca te-ai face cu placa in fiecare zy e rau tu nu observi schimbarile acum dar pe viitor firul de par o sa se rareasca si tu vey avea de suferit asa ca nu may pune botu la tot ce zic alty nu tote sfaturile sunt bune

| Kid_3935 a răspuns:

Pai.in mod normal cam dasad. E rau pentru ca ti se arde parul si oricum folosirea ei in exces ii va face rau parului tausadDeci daca te faci destul de des ai grija de parul tau. Pupici si bafta!