| chrystyna a întrebat:

Chiar nu e nimeni pe aici care sa-mi spuna mai multe despre placa de par GHD MK4? Sa o foloseasca si sa-mi spuna si mie cum e? Am vazut ca st bine privite si cele de la Remington. Voi ce model folositi, care e mai putin nociva pentru par, cea mai buna? Si se pot face si onduleuri cu ea? Eu mi-l indrept odata la 2 saptamani, sau acum vara mai des.Il am f lung acum si vreau ca atunci cand il indrept macar sa stiu ca ramane asa si arata bine.

Va astept cu sfaturi si pareri! eventual si fundita pentru cine ma lamureste si pe mine cu GHD. pup

Răspuns Câştigător
| imyourdestiny2 a răspuns:

Eu am reminghton...si e cea mai buna, chiar mai buna decat philips imdreapta f bine si nu arde parul se incalzeste repede, etc.

pe mine ma tine cam 3-4 zile parul intins.

1 răspuns:
| nyna a răspuns:

Eu folosesc electron ...parul meu e drept vreo 4-5 zile...sunt f multumita d ea