| mary a întrebat:

Ciao! am si eu o intrebare:am parul cu vreo 10 cm mai joc de umar si vreau sa ma tund filat. dar daca ma tund o sa stea aiurea rau (am mai patit-o de cateva ori). ce parere aveti? cum ar trebui sa ma tund astfel incat sa imi stea parul drept? sau cel putin la locul luihappy multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Pink97 a răspuns:

Salut! incearca sa mergi la o cuaforista in care sa ai incredere si care sa iti spuna daca ti-ar sta bine sau nu. Parul nu sta drept numi la persoanele cu parul lung dar daca ai placa pentru par il poti intinde sau daca nu cumparati, serios merita!tongue sper sa te ajute

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca parul tau nu poate sta drept, exista produse care te ajuta.Incearca gama pentru par drept de la Sunsilk happy merge :X.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Zero.

| deearac a răspuns:

Tunde'te bob