| Curlyness a întrebat:

Ciao, as vrea cateva sa " aud " cateva pareri in legatura cu ce culoare de pantofi cu toc sa imi cumpar. Variantele ar fi : crem, roz nude sau maroniu deschis ( tot gen nude).
Care dintre aceste culori vi se pare cea mai versatila si usor de asortat?

9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Crem

| glamqueen a răspuns:

Sunt foarte apropiate nuantele de aceea iti pun o poza ca sa exemplifice mai exact acel "nude" care merge la orice : http://3.bp.blogspot.com/......eckham.jpg :)

| BOOBZen a răspuns:

Eu as alege crem.Acum de exemplu se poarta nuante gen "cafe au lait" si "dark chocolate", nu neaparat pentru pantofi, pentru orice produs vestimentar

| Curlyness explică (pentru BOOBZen):

Am observat tendinta asta si din cauza asta imi e greu sa ma decid. Ideea este ca crem mai am o pereche de peep toe, dar roz nude sau capuccino nu am laughing

| Mariuca4562 a răspuns:

Cremul, fiindca culoarea pielii e crem si fiindca, cremul e un fel de alb dar cu putin ocru si sigur se va asorta de minune cu orice. Funda?

| maramaryyy a răspuns:

Cred ca cremul se potriveste cu orice laughing sau poti alege si roz nude

| Curlyness explică (pentru maramaryyy):

Dintre crem si roz nude care e mai sexy laughing?

| maramaryyy a răspuns (pentru Curlyness):

Depinde,sunt foarte apropiate ca nuante, uita-te in dulap si vezi cu care se asorteaza mai multe. daca vrei mai sexy, roz nude zic eu laughing

| Curlyness explică:

Si inca ceva... de lac sau de piele? laughing. Parca as fi la magazinul de dulciuri prea multe posibilitati si mi-e greu sa ma decid