| kosmii a întrebat:

Ciao TPU!
Produsele syoss sunt bune?
Ma refer la sampon balsam si spray`ul acela pentru protejarea parului impotriva caldurii?
Am parul peste umeri cu vreo 3 cm putin ondulat si un blond mai inchis.Ar fi bune pentru parul meu?
Multumesc! >Fundita:
:*:*

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Foarte bune, crede-mă!
Am șampon, balsam și mască de la Syoss, sunt foarte bune!
Am și spray-ul pentru protejarea împotriva căldurii, este excelent, nu mi arde părul deloc! L-am luat din Carrefour cu 15 lei.
Produsele sunt la un preț convenabil și de calitate!
Baftă!

4 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Da, produsele Syoss sunt f bune, de calitate si profesioniste.

| loricel a răspuns:

Eu am samponul Syoss Repair Therapy si chiar a dat rezultate, apoi m`am tuns si acum folosesc Syoss Heat Protesc.Acesta din urma nu incarca parul si evita electrizarea(si eu am parul putin ondulat si cam rebel).

| kosmii explică:

Ms mt >:d< pentru raspunsuri

| Anonymous56 a răspuns:

Io cred ca da, si eu am parul la fel ca a tau pe aproape, folosesc Syoss si e f bun.