| cristinuca05 a întrebat:

Cine a folosit bigudiuri cu scai? cu se folosesc? sau care biguriuri sunt bune pentru bucle cat mai frumoase si lejere.plz am nevoie deun rasp urgent.mersi

4 răspunsuri:
| yadora a răspuns:

Cele cu scai sunt incomode la desfacut fiindca bucla nu o sa mai fie bine definita ...ci un pic jumulita.; Cel mai bine foloseste bigudiuri cu suprafata plana si inainte de a le "impacheta" sa le dai cu un pic de spuma sau ceara.

| WhiteWings a răspuns:

De ce nu incerci ondulatorul? daca stii sa te faci buclele ies superb dupa ar trebui sa te dai cu putin fixativ ar arata ft bine acum depinde de tine

| Ana22229 a răspuns:

Eu am folosit si nu sunt chiar asa de bune eu te-as sfatuii sa iti ei bigudiuri care se firerb

| Cris a răspuns:

Buna,
Eu imi fac bucle cu Sofisto Twist, doar ca folosesc mai multe.
Daca vrei sa vezi cum iese, pot sa-ti trimit o poza cu mine.
Nici nu e nevoie sa mai dai cu fixativ, ca rezista daca pui mai multe.
Eu zic ca arata foarte bine.
Succes
Scrie-mi daca vrei mai multe informatii
Ps. Mi-am facut sofisto-uri chiar si din lavete de bucatarie!