| georgyana1398 a întrebat:

Cine a folosit crema antiacneica eritroacnol, dupa cat timp au aparut rezultatele?

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu,si.niciun rezultatstraight face
Am inceput sa folosesc zineryt vad ca e super
Ti-l recomand!

| KaRioKa a răspuns:

Pai este ft de calitate si dupa 10 zile chiar apar rezultatele are matusimea.e super deci ti-o recomand.merita. sper ca am fost de ajutor.papa te pup. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! Dar pompa de injectie merge la fel de bine. Deci, crema este doar o vrajeala, asa cum sunt 90% dintre cremele din lumea asta.

| vali11 a răspuns:

Eu dar na facut minuni mai bun este aknesolul in 2 saptamani iti trece