| 女明DongRi a întrebat:

Cine a folosit tratamentul Zrovit Contractubex? Este bun. v-a rezolvat problemele? Daca da, in cate zile? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Tratamentul trebuie folosit cel putin 2 luni. Rezultatele nu se vad asa peste noapte, nici nu are cum.
Cu cat cicatricea e mai urata si veche, cu atat se vindeca mai repede.
Si eu am inceput sa folosesc crema asta de cateva zile, iar dermatologul mi-a spus sa nu imi fac sperante prea mari. happy