| raliirla a întrebat:

Cine a fost la fashion house outlet centre din Bucuresti? Ce parere aveti despre magazin? sunt preturi mici? Ca as vrea sa ma duc week-endul viitor.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Depinde de magazin si de colectie. Nu sunt cine stie ce reduceri. In fiecare zi sunt de 70% si uneori de 90%. De exemplu ultima oara au fost reduceri de 90% si am venit cu mana goala acasa. Iar alta data am gasit o gramada de lucruri. Se merita sa mergi mai mult pentru Mango. laughing

| raliirla explică (pentru Aasdfghj):

Ok, mersilaughing apropo, in ce sector e?

| Aasdfghj a răspuns (pentru raliirla):

E in afara Bucurestiului, pe autostrada a1. Poti sa iei metroul pana la statia Pacii apoi masina 236 care are statie exact cum iesi de la metrou si te lasa in fata magazinului.