| Xixi a întrebat:

Cine ar vrea ca Adrian Tutu sa castige la romanii au talent? eu cred ca are toate sansele pe mine chiar m-a impresionat. am si plans cand am auzit ca nare parinti sadsad :X:X:X sorry de categorie big grin

Răspuns Câştigător
| antilove a răspuns:

Ca sa cistige trebuie sa-l incurajam cu voturi asa ca mina pe telefoane

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexa_8596 a răspuns:

Eu as vrea :p.`

| Dash a răspuns:

Da, si eu as vrea sa castige!

| SockyQ a răspuns:

Imi pare rău, dar actual, nu mai are șanse.

| loryM_5129 a răspuns:

Da chiar se poate sa castige, e foarte talentat si povestea lui chiar m-a impresionat

| Xixi explică:

Alexa 95 : canta tu daca esti mai desteapta. tongue daca ai tu voce. ti se pare ca o sa ajungi departe? bahhhh.

| XIcEtEaX a răspuns:

Eu vreau sa castige...e pref meu si pe mine m`a impresionat povestea lui si eu am plans am aceeasi situatie ca tine
Si chiar imi place imnul Romanii au talent si sa-i uram noroc in continuare big grin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU eu eu eu îl susțin.

| Bojthe a răspuns:

Nu sincer cred ca o sa castine Iustin Narcis Ianau are cea mai spectaculoasa voce.Peste cativa ani are sanse sa cante pe cele imi inalte scene din lume

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Adiii! Cântă super, dansează super, e un super băiat!
Să-l încurajăm cu sms-uri şi să-i ţinem pumnii big grin

| nico1996 a răspuns:

As vrea sa castige e preferatul meu BAFTA ADYY!