| anonim_4396 a întrebat:

Cine are coada de cal asa de groasa :? ce frizuri va faceti la par asa de bogat?

http://ph.mf06.com/201009/24/a37.jpg

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Wow...trebuie sa stii ca esti foarte norocoasa, nu multe persoane se pot lauda cu un asa par frumos. Ori il lasi foarte lung si il porti pe cat posibil prins, impletit(sunt atatea coafuri grozave pe net), sau desprins atunci cand nu esti la munca/scoala, buclat si cu un aer cat mai romantic, ori il lasi pana la umeri, dar il filezi foarte bine pentru a-i lua din volum si a-l putea purta desprins fara sa ai impresia ca e prea bogat.

| DyannaDya a răspuns:

Poti sa iti faci anumite coafuri... daca ai imaginatie poti sa-ti gasesti propiul stil

| Marcella a răspuns:

De obicei il tin in coada sau il impletesc in spic...foate rar il las desprinswinking