| DSabb a întrebat:

Cine are fusta din asta? Si cam cat costa? Funda urgent! http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

De curiozitate, pentru cele care raspund, de unde v-ati cumparat-o? Eu am vazut ceva asemanator in Stradivarius, insa materialul lasa de dorit, si nu are acel elastic negru sus, si costa cam 140Lei. Daca stie cineva concret in Bucuresti unde as putea gasi ceva identic cu asta, sa-mi lase si mie un mesaj!

| crissa20 a răspuns:

Nu mi-am cumparat, dar costa in jur de 30-80 lei, depinde de unde o iei si daca o vrei de firmatongue

| dtgkjdht a răspuns:

Eu mi-am cumparat cu 100 de lei