| delia_8822 a întrebat:

Cine doreste sa fie reprezentant avon sau oriflame? Inscriu persoane din toata orasele, nu conteaza de unde esti.
Imi puteti scrie pe id-ul th.delia
Incercati nu e mare lucru si in plus catigi bani si produse.Va astept daca doriti.

5 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Ok

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu este site de reclame, nu ne mai bombarda cu spam-uri. In alta ordine de idei, reclamele se platesc, nu sint postate moca avind in vedere ca tu cistigi din recrutarea de fraieri.

| delia_8822 explică:

Ce sa inteleg din raspunsul tau "ok". Astept sa ma lamuresti.Iti multumesc!

| delia_8822 explică:

Draga Andrey ai incercat sa ma pacalesti pe mine pentru a da clik.Te anunt ca esti fraierit la randul tau, cei cu astfel de site-uri nu fac altceva decat sa aiba cat mai multe accesari.Nu vei gastiga din partea lor nici un premi doar din niste clik-uri.
Bafta si tie in continuare!