| delia_8822 a întrebat:

Cine doreste sa fie reprezentant avon sau oriflame? Inscriu persoane din toata orasele, nu conteaza de unde esti.

Imi puteti scrie pe id-ul th.delia

Incercati nu e mare lucru si in plus catigi bani si produse.Va astept daca doriti.

2 răspunsuri:
| Ramonna18 a răspuns:

Ce frumos prezinti laughing Ce ar fi sa dezvolti mai tare? Partea in care si tu castigi, partea in care cei pe care ii faci reprezentanti primesc produse doar la inceput, si partea in care nu e chiar floare la ureche?happy E greu sa prezinti niste informatii complete...

| delia_8822 explică:

Draga Romonna cu 2 n, si de ce esti atat de intepata? ma cunosti tu pe mine cumva sa iti poti permite un astfel de raspuns? Ai fost tu reprezentant sa stii un raspuns atat de sigur? Poate pentru tine este un lucru foarte greu de realizat, insa daca tu zici eu te cred pe cuvant ca nu esti in stare sa arati un catalog cuiva. Pentru tine ce inseamna anunt? Probabil ca pentru tine arata cat un roman intreg, probabil ca nu ai auzit niciodata ca prezentarea trebuie sa fie scurta, crezi ca eu am scris acel id asa sa ma simt mai bine? Bineinteles ca eu castig niste bani de pe urma celor pe care ii inscriu, insa crezi ca eu nu fac nimic pentru asta. Tie vad ca ti se pare greu sa strangi o banala comanda de inceput, imi dau seama ca a inscrie persoane este deja un lucru care te depaseste mult. Alata data te rog nu mai fi tu atat de ironica, aroganta si intepata atata timp cand 1: nu ma cunosti 2:nu cunosti bine sitiatia si 3:interventia ta nu are nici un rost. La revedere si mai multa atentie pe viitor.