| danyella12 a întrebat:

Cine e din bucuresti si il cunoaste pe catalin botezatu si are nr lui de telefon? help me plis fundoi

Răspuns Câştigător
| ramy31 a răspuns:

Pff til dau in privat dar mai intai da funda ca garantie:d ca? pentru ca nimeni nu iti va da gratis eu fac o favoare

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Mah ti-l dau eu dar shh sa nu afle nimeni. chiar aseara am vb cu el, deoarece m-a invitat la urmatoarea lui prezentare in bamboo:->.

07#@$%^^&*&^&*$^$%#$&$@#%$^%&%^&#$%$^6969 big grin daca ai noroc poate iti raspunde bianca dragusanu:->.rolling on the floor

| PikaRawrr a răspuns:

Eu am...nr lui e 07lasa-te5

| ramy31 a răspuns:

Pff
iti zic in pw