| biancutssa a întrebat:

Cine e reprezentant la AVON?
intrebarea : castigi ceva din asta
?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cosmetice in special
la lady's castigi bani in plus
nu numai ca ai reduceri de 25 la suta la comenzi ci si pretul din catalog este mai scump decat cel real.
eu sunt repr si sunt foarte multumita
produsele sunt de calitate, parfumurile persista ...etc
te poti inscrie aici:http://SPAM/create_account.php
iar la codul repr care te-a inscris scrii:MNmQM65f

5 răspunsuri:
| andreutza05_1656 a răspuns:

Da, eu sunt din 2001 si poti sa ajungi pana la 40 % discount

| mrsjacksonhere a răspuns:

Eu sunt... Si da, castigi foarte multe in special lucruri.Cosmetice,genti...

Răspuns utilizator avertizat
| tatiana123 a răspuns:

Eu sunt...da de ziua mea mi-a venit ideea si m-am inscris am discount plus cosmetice etc.e super

| DiDix11 a răspuns:

La avon primesti discount in produse. te sfatuiesc daca vrei sa fci un ban si sa faci rost de farduri gratis du-te la oriflame..primesti discount in bani, in functie de suma e din ce in ce mai mult si e funny, nu esti obligat sa dai comanda luna de luna la la avon