| anonim_4396 a întrebat:

Cine foloseste sau a folosit produsul de la top-shop - Slim 'n lift aire? Este vorba despre un modelator corporal "invizibil" care doar il imbraci si vei arata mai supla cu 1, 2 sau chiar 3 marimi, fara durerea si disconfortul modelatoarelor obisnuite. Face de procurat?

2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Eu cred ca pana nu incerci un lucru, nu poti sti daca e bun sau nu. Dar eu nu as prea crede in minunile astea. Pana la urma, daca o persoana are probleme de greutate, unde sa ascunda kilogramele, unde se duc colaceii? Incearca-l ca sa te poti convinge totusi.

| adriano01 a răspuns:

Este alegerea ta dar cred ca nu sunt atat de "miraculoase" pe cat le fac ei sa para la tv si ei normal k vor sa-si vanda marfa zicand vrute si nevrute! Eu am o prietena care a probat un produs asemanator dar nu este asa grozav si in plus creeaza si o stare de disconfort!