| glamorous_1579 a întrebat:

Cine imi da si mie niste idei de coafuri pentru banchet...ca eu nu am nici o ideesad...rasp urgbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Pai, cat de lung este parul tau? Depinde. Poti sa il ondulezi sau sa iti faci un coc asiatic dragut. Eu il voi indrepta cu placa pentru ca il am scurt.adica cu chiar scurttongue. Poti sa iti pui un accesoriu dragut in par ca sa fie mai special happy
Sper ca te-am ajutatwinking.si ce rochie ti-ai luat?:phbbbbt

| allexandra5002 a răspuns:

Depinde ce tip de par ai?
de ex: pentru par lung si drept ar merge niste bucle(facute cu placa)
iar pentru par ondulat ar arata bine prins intr-o parte sus cu o agrafa. distractie placuta:*thumbs up