| XfashionX a întrebat:

Cine imi da si mie un cont Imvu...mi-as face eu insa nu mi apare mailul de confirmare al contului in yahoo.

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndreea222 a răspuns:

E-mail de confirmare?! mie nu mi-a trebuit daca ai instalat imvu si nu merge atunci eu zic sa iti faci alt cont. Nu e nevoie de alta adresa uite :
1 Fa-ti contul pe aceeasi adresa dar alt nume
2 Dupa ce dai ENTER iti va aparea ceva in josul chenarului unde ai pus e-mailul
3 Da unde scrie,, Delete acount ''
4 Iti va aparea numele avatarului de pe contul dinainte scrie parola si dai ENTER
5 Dupa ce se incarca pagina iti va aparea,, Delete acount ''
6 Scrii parola si dai,, Continue ''
Cam atat dupa aceea poti sa iti faci iar cont pe aceeasi adresa.
Daca vrei o metoda mai rapida da direct pe link si sterge-ti contul
Http://www.imvu.com/catalog/web_delete_account.php
Bafta!
Scuze ca ti-am scris asa tarziu acum mi-am facut cont!

1 răspuns:
| ServicePC a răspuns:

In spam te-ai uitat?