| Silvya18 a întrebat:

Cine imi poate spune o dieta cu care as putea sa las multishoare kg. dau funda + vot... vreau sa slabesc :'( :'( (am auzit ca cind tie foame trebuie sa bei multa apa si iti trece pofta.adevar sau minciuna? )

Răspuns Câştigător
| DeDexD a răspuns:

Eu am slabit in 1 luna 10kg cum? Azi iti voi da raspunsul :"? Dimineata bea un suc natural de fructe La pranz o salata de legume iar ca desert salata de fructe la cina o piersica

5 răspunsuri:
| angy_2105 a răspuns:

Ciorba de varza.cea mai buna. am slabit 5 kg intr-o saptamana. cauta pe net dieta cu ciorba de varza:*

| anaid2008 a răspuns:

Eu am slabit din septembrie pana acum 25 de kg ...am mancat o data pe zi si am mai gustat cate ceva seara, am baut 2 l de apa, nu am mai mancat dulciuri sau grasimi. SUCCES! stiu prin ce treci

| mytzzy_8364 a răspuns:

Buna! Hai sa-ti zic o cum am slabit 5 kg in 9 zile:eu aveam 42 de kg si de la un timp nu am mai mancat dukciuri si cipsuri chiar foarrte putine si acum nu prea mananc ziua dk o salata de legume si fara grasimi, de la 42 de kg am ajuns la 37 de kg si vreau sa o tin tot asa pana ajung la 33-34 de kg, de exemplu eu am 13 ani si la varsta mea mi se pare ca sunt prea "grasa".nu stiu pooate te-am ajutat cu ceva

| RockLegend a răspuns:

Eu am 13 ani si 80 de kg...

| Andreea_3094 a răspuns:

Eu am slabit 5 kg in 3 zile alergand toata seara si mancand salate.Alergam cate o ora pe seara si acum am 30 kg.