| Karina_7886 a întrebat:

Cine imi poate spune situri de unde pot cumpara cosmetice, produse de par, produse de corp?! Va rog raspuns!

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Www.atshopping.ro inculsiv produse naturale si produse profesionale.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LADY`S firma dara aici numai daca devii reprezentanta si e foarte simplu ai 25%-30%reducere fata de pretul din catalog preturi acceptabile pentru perioada asta din Romania anuta-ma daca vrei informatii despre firma LADY`S la id maria_mari51