| Iyulia3712 a întrebat:

Cine imi spune care este numele modelului masculin din aceasta fotografie primeste funda! Aveti aici linkul:

Http://Weheartit.Com/Entry/177341939

9 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu prea imi dau seama, dar pare a fi Francisco Lachowski

| Iyulia3712 explică (pentru 女明DongRi):

Francisco Lachowski nu e blond, e satenwinking

| xXPsychO983 a răspuns:

Nu merge link-ul. sad

| Iyulia3712 explică (pentru xXPsychO983):

Off, ce enervant e cand se intampla asta. Sper sa mearga asta: http://weheartit.com/entry/26892639
Daca nu, pentru cei care au we heart it, este prima fotografie daca dai in bara de cautare "emily didonato wedding".

| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Modelul se numește Emily Didonato.

| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Nu am idee de bărbați, dar alte poze din serie, dacă te interesează: http://www.weddinginspirasi.com/2011/10/11/pronovias-2012-wedding-dresses/

E dintr-un lookbook pentru Pronovias din 2012, fotograf Toni Bernad.

Modelele femei sunt Bregje Heinen, Regina Feoktistova și Emily DiDonato.

| Iyulia3712 explică (pentru Iancu_Marin_1987):

2012? Citisem pe undeva ca e din 2013, gresit dupa cum se pare. Acum parca are mai mult sens. Hmm, fata tipului mi se parea destul de cunoscuta si de asta am vrut sa aflu cum il cheama. Mai asteptam putin, daca nu mai raspunde nimeni o sa primesti funda. Oricum m-ai ajutat in procesul de cautare happy

| Iancu_Marin_1987 a răspuns (pentru Iyulia3712):

Eram și eu curios să aflu cine e tipul, tot mi se pare cunoscut, dar, din păcate, mai mult cunosc modelele decât „modelii" happy

Nu pretind în niciun fel la fundă, doar am ajutat cu ce am putut.