| Ancuutsa a întrebat:

Cine joaca Lady Poular...:-s n stiu cum sa` mi fac prieten.straight face help![-o

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Te duci în oraş, la discotecă, şi mai sus de dansează este un buton pe care scrie ceva de genu "găseşte prieten". În ziua a 14 sau mai devreme în care vei încerca vei găsi. Poţi să încerci o dată pe zi.
Xoxo.

5 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Trebuie sa o imbraci sexy si apoi sa o duci la discoteca acolo in oras apoi dai la filtreaza si daca ii place baiatului de ea atunci ai bagat-o pe feliehee heetonguetongue

| Lavii19 a răspuns:

Pai cand dai la o anumita persoana scrie pe undeva mai sus de unde iti arata voturile ei :agauga ca prieten si dai acum:*

| Lavii19 a răspuns:

Dai acolo unde scrie adauga ca prieten.

| Lavii19 a răspuns:

A scuze eu ti-am raspuns alt ceva laughing

| Lavii19 a răspuns:

Scuze eu ti'am raspuns alt ceva. ziceti-mi si mie numele vostru la lady popular