| CherryKiss a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu cel mai concret raspuns primeste fundita. Intrebarea mea este. Cine stie si cine ma poate ajuta cu niste sfaturi in legatura cum sa aplic fondul de ten pentru sa nu-mi ramane urme, trucuri pentru un ten natural. Adica. Cum sa ma machez si sa arat perfect. Dau funda si vot.:*

Răspuns Câştigător
| SunnyFlame a răspuns:

Fondul de ten il aplica cu demachiantele. si un sfat intinde. l cat mai bine... si ca machiaj ca sa arati mai ''natural'' foloseste culoarea natur. sau culorile pastelate. depinde si de culoarea ochilor
Funda?

6 răspunsuri:
| SunnyFlame a răspuns:

Fondul de ten il aplica cu demachiantele. si un sfta intinde. l cat mai bine... si ca machiaj ca sa arati mai ''natural'' foloseste culoarea natur. sau culorile pastelate. depinde si de culoarea ochilor
Funda?

| PolaruV8 a răspuns:

Buna! Uite aici un link http://www.pinklove.ro/......aj-video/, in care te invata cum sa folosesti Fondul de ten, si ai si un videoclip in care iti arata. Sper ca iti e de folos! Mult Noroc!

| inlovewithyou a răspuns:

Pai 1. O crema hidratanta. 2. Baza de machiaj Dupa aplici fond de tenul intins bine si dupa pentru un machiaj mai uniform adauga si pudra

| inlovewithyou a răspuns:

A si pentru ca totu sa fie ok foloseste o culoarea apropiata de tenul tau... Ca sa nu se vada ca si o masca happy

| anca97 a răspuns:

Cu un buretel special.nu cu degetelu!happy

| songoghita a răspuns:

Pai prima oara du-te la scoala si invata sa vb, iar apoi invata sa pui fond de ten (plz da-mi funda si vot)

:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:d:d:d:d:d si... esti cam nooba(0_o)