| didu_5680 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un raspuns? vreau sa stiu si eu cum se numesc acele gentute mici care se poarta anul acesta.se poarta intr-o parte, au breteluta lunga si subtire sad daca aveti si niste site-uri cu poze, sau de unde pot fi cumparate online, va ror ajutati-ma :*:* v-a pupat!

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Din cate stiu eu nu au un anumit nume, iar de gasit cred ca am vazut pe la orice magazin care are genti si costa pana in 30 RON. Si mie imi plac foarte mult, chiar ma gandeaam sa-mi mai cumpar una zilele astea. big grin

1 răspuns:
| Aysa19 a răspuns:

Dar se gasesc in orice magazin happy...sunt gen "portofel"