| Replik a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un sfat. Cum pot invata sa merg pe tocuri?

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Ca sa mergi pe tocuri trebuie sa stai drept(DREPT nu ca pitipoancele cu pieptul inainte) pentru a nu-ti pierde echilibrul. Pasii sunt mici, mers apropiat(nu cracanata ca doar esti fata)si nu te uita in jos. Este bine sa te gandesti ca nu mergi pe picioroange ci in tenesi. Inainte sa iesi pe strada incearca in casa. Dupa ce mergi bine obisnuieste-te cu treptele si putin in fata blocului sau pana la magazin deoarece covorul nu se comporta ca asfaltul

| xLittleKidd a răspuns:

Incearca acest site, are niste sfaturi utile si un video care te poate ajuta:
http://lyla.ro/......xplicativ/