| Mia a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa gasesc un maieu ca al selenei in acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=a_YR4dKArgo&feature=relat ed? Cel crem in fata si negru cu strasuri pe spate? Mersi...

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Prin magazine mari gasesti ceva asemanator, la fel nu am vazut dar ti-l poti face tu.Am vazut la multe fete si chiar am si eu unul rosu simplu in fata si pe spate cateva paiete brodate''in delir'' pe el. Sper sa gasesti si tu.Bafta!

| Messyhair a răspuns:

Daca vrei identic iti poti face pe comanda la o casa de moda sau croitoreasa.
Pe la Zara si Mango gasesti asemanatoare, adica cu margelute si strasuri(sau ce or fi ele).

| Mia explică:

Unde anume in Bucuresti, Geanina? mersi mt fetelor

| Geanina_7593 a răspuns (pentru Mia):

In moll.in afi cotroceni

| Geanina_7593 a răspuns:

Se gaseste in Bucuresti