| andreeateodora a întrebat:

Cine poate sa imi spuna ce culori se poarta in aceasta toamna? happyofer fundita

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De obicei, toamna se poartă culorile care descriu un peisaj tomnatic : nuanțe de galben,portocaliu,maro,ruginiu, dar și diferite tonuri de gri, bleumarin, etc.
E necesar să pui accent pe machiajul smokey bine blenduit realizat din galben, Orange-roșiatic, maro și glitter la bază.
Exemplu : http://gya-style.blogspot.com/2011/09/autumn-series-golden-season.html.
Baftă!

5 răspunsuri:
| BeatriceBiaa a răspuns:

Din fericire anul acesta marii designeri "ne dau voie " sa purtam culori cat mai vii (rosu,albastru, verde) insa se poarta in continuare si culorile neutr precum negru, maro gri. pe care le poti asorta dupa placul si dispozitia ta tongue

| DakotaXOXO a răspuns:

Toamna se poarta mai mult, culori reci [ gri, bleumarin, negru, nuante de maro ], dar si verde smarald, nuante de rosu inchis, violet, albastru inchis!

| LoStEyEs a răspuns:

Hmmmm, pai uita-te si tu cum e afgarawinking daca e un apus de soara, ia-ti o bluza rosie, pantaloni negri. daca e innourat, ia-ti o bluza gri, cu blugi. nu stiu, ceva ce sa se asorteze cu vremeawinking eu asa fac tongue

| JK_4579 a răspuns:

Toamna aceasta se poarta nuntele de portocaliu si cele de maro :) Accesorii in trend : http://afacereataavon.blogspot.com/......um-ca.html