| antohianda a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cum sa fac sa am parul mai des (in afara de a ma tunde ca am facut-o )asa ceva sau sa prepar in casa vreo crema ceva de genu. Si cine poate sa imi spuna ce sa fac ca sa imi creasca parul mai repede? funda

2 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Eu am niste rezultate excelente cu urmatoarea masca : unul sau doua galbenusuri de ou, in functie de cat de des ai parul, ulei de masline, ulei de ricin si vitamina A. Le amesteci pe toate si aplici masca la radacina parului. Ideal este sa stai cu masca vreo 45 de minute, dupa care te speli pe cap normal.

| mriuls a răspuns:

Exista tot felul de creme si solutii pentru par, si sa stii ca din cate am auzit si benzina iti indeseaza parulhee hee