| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa-mi recomande o crema anticelulitica buna?
Pe cea de la Oriflame a incercat-o cineva?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Alecsia! Îți recomand cu încredere Crema anticelulitică Supliform de la Hofigal. Poți să o vezi aici http://farmaciaverde.util21.ro/......mania.html
O zi cu zâmbet să ai!

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

E buna sunt reprezentant si clientele au fost multumite daca vrei sa cumperi te pota juta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ Imperia...de crema Supliform am auzit si eu ca ar fi foarte buna, dar aveam nevoie de mai multe pareri happy Merci pentru raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zatul de cafea face mai mult decat orice crema anticelulitica.In primul rand pentru ca nu cremele ajuta impotriva celulitei,ci masajul(in concluzie,daca-ti doresti musai o crema,nu prea conteaza pe care o alegi), in al doilea rand pentru ca zatul de cafea usureaza mult masajul si nu in ultimul rand, nu contine ingrediente necorespunzatoare(spre deosebire de creme).Fa zilnic 15-20 de minute de masaj cu zat de cafea(e o senzatie foarte placuta si,pe langa faptul ca ajuta impotriva celulitei, lasa pielea fina si hidratata; intrucat cafeaua contine ulei). Masajul(care trebuie sa fie putin mai dur decat un masaj obisnuit)fa-l zilnic pana la obtinerea rezultatelor dorite, dupa care fa-l de 2 ori pe saptamana si combina-l cu 15 minute de alergare zilnica, cu viteza medie, pentru prevenire.

| Aida_2733 a răspuns:

La mine a dat rezultate cellulight

| StEpHy_8173 a răspuns:

Crema anticelulitica HERBALIFE, e foarte buna! big grinhee hee