| Deea_Andreea_1990_b a întrebat:

Cine poate sa-mi zica si mie daca cei de pe fabrica-de-extensii sunt ok sau nu? sau daca stiu alt site mai serios.

4 răspunsuri:
| Jerusalem a răspuns:

Buna Andreea, eu mi-am luat extensii de la ei si am fost foarte dezamagita, dar nu de ce am primit ci de cat de tolomaca am fost eu ca nu m-am gandit dinainte la o chestie.
Am primit exact culoarea si lungimea, ceea ce a fost foarte ok, dar tipul firului de par era total diferit de parul meu.Firul era mult mult mai subtire si mai moale, ca la fetitele de 5 ani, iar al meu e destul de gros.Se vede pur si simplu ca am 2 feluri de par, chiar daca au aceeasi culoare. Apoi nici nu se onduleaza si nici nu se intinde la fel ca al meu, am crezut ca prin coafare mai diminuez diferentele, dar m-am pacalit.La extensii buclele sunt moi si flexibile si rezista la nesfarsit, la parul meu sunt ceva mai solide si se strica mai repede.La fel la intins, extensiile se intind perfect si stralucesc mai tare decat parul meu.
Asa ca daca poti sa obtii inainte info despre tipul firului de par, fa-o.

| SorinaU a răspuns:

Eu mi am luat de la ei si sunt incantata, sunt ok.cred ca merita sa ti iei ca parul este natural.

| Georgeta88 a răspuns:

Pot sa iti zic ca nu sunt bune de nimic. incearca in alta parte dar aici nu ...sunt foarte subtiri la varfuri mi-am cumparat extravolum si lungime 71 cm dar wow dezastru

| LuizaYza a răspuns:

Extensiile de la fabrica de extensii sunt varza! Fetelor nu va comandati!