| SunGoesDown a întrebat:

Cine si-a comandat de pe Bestial Records (www.bestial.ro) vopsea semipermanenta, sa-mi zica si mie daca e buna.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Nu-mi comand de acolo, nu am încredere în toate site-urile.
http://www.gotica.ro/172-COSMETICE/185~COSMETICE-PAR/
http://vopseapepar.wordpress.com/
Eu de aici mi le iau. Sunt puţin mai scumpe, dar sunt de calitate.

3 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Buna, iti recomand vopsea wellaton sau l'oreal preferance! depinde de nuanta care vrei sa te vopsesti! nu iti mai lua teapa cu tot felul de vopsele de pe diverse site-uri!tongue

| SunGoesDown explică (pentru crissa20):

Da eu vreau vopsea semipermanenta, albastra. SI pe site am gasit una perfecta, si e doaar 20 d lei

| Mellanise a răspuns:

Nu are rost sa dai banii pe o vopsea care nu este profesionala.Desi stiu ca vreo o nuanta care nu o gasesti in magazine in salon iti poate face parul la fel ( ma refer la culoare ) te costa mai mult dar nu stai cu grija ca poate nu iti iese aceeasi culoare pe parul tau happy