| annushk a întrebat:

Cine stie ce sa folosesc pentru exfolierea unghiilor?

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Pai da-te cu un lac special pentru exfolierea unghiilor[nu iti recomand avon, oriflame, mai bine te duci la o farmacie] si iti mai recomand sa nu stai tot timpul cu lac/oja pe unghii.Lasa-le 2-3 zile fara nimic,unghiile au nevoie sa respire,si daca nu respira se exfoliaza, crede-ma ca stiu, ca eu le tin tot timpul cu ojalaughing

Bafta
funda?

4 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Atunci cand iti pilezi unghiile sa ti le pilezi intr-o singura directiewinking

| Tequilla_3721 a răspuns:

Vezi ca la oriflame are un lac de unghii pentru crestere si pentru exfoliere...sau daca nu du-te la farmacie si intreaba, te lamuresti exact si cat e pretul, ca nu costa nimic sa intrebi. Pupici kiss si astept fundita? please!?kiss

| MissJupiter a răspuns:

Exista lacuri de unghii care sunt special pentru asta dar daca vrei ceva natural poti sa folosesti uleiul de masline putin cald

| macgyver a răspuns:

Uite cateva sfaturi pentru unghii frumoase, cum doresti tu : http://reclama-reclama.com/manichiura-de-vis/