| Allex_9984 a întrebat:

Cine stie cu ce pot da barba pentru a avea o culoare mai inchisa, sa aiba mai mult cotrast, contur! Am vazut la tv multi barbati care au barba un negru accentuat care pare a fii pictata....este vre un gel balsam? Cum de o au asa? Mentionez ca am barba destul de deasa deoarece o am de vreo 6 ani! Mersii

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin.

| Resurrection a răspuns:

Nu ai cu ce sa o dai. poate doar cu o crema sau lotiune sa ii dea aspect umed si sa para mai inchisa.

| Allex_9984 explică (pentru Resurrection):

Exact asta caut, dar ce crema? Cum se numeste?