| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum as putea sa am aceeasi forma la ambele sprancene? De curand m-am pensat si am reusit sa dau o forma destul de potriva doar uneia dintre ele si as vrea ca si cealalta sa fie la fel. Stiti cum as putea reusi? Nu-mi spuneti de salon pentru ca am fost si..degeaba.

Răspuns Câştigător
| adyth a răspuns:

Poate te ajuta asta:
http://www.youtube.com/watch?v=PugziVUikEg&feature=channel_page
:)

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Potrivita*

| alle_1861 a răspuns:

Le lasi sa creasca si dupa mergi la salon, cred ca este singura solutie. happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la salon. Cei de acolo au experienta si t-i le vor face la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Lasă-le să crescă şi mergi la o cosmeticiană să-ţi dea o formă la ele şi ulterior poţi merge în continuare la pensat să nu mai ai astfel de probleme sau continui tu acasă, atent şi respectând forma deja dată chiar dacă la un moment dat ţi s-ar părea ceva mai strâmb, etc.
Pa, pa.

| sweety_1169 a răspuns:

In reviste gasesti o gramada de idei, intra pe reviste. ro si cauta la cele pentru femei, papa

| madie a răspuns:

Foloseste ulei de ricin sa creasca mai repede si mai lucioase ( de asemenea si pentru gene e foarte bun) si apoi lasa-te pe mana unei cosmeticiene.Banuiesc ca marea majoritatea a fetelor au trecut printr-o "patanie" de genul asta.Ai grija de tine!

| sweet_girl_carmen a răspuns:

La sephora exista niste sabloane pentru sprancene, pe care le pui deasupra sprancenelor, iar cu un creion special le desenezi forma apoi ridici sabloanele si indepartezi firele care depasesc conturul.