| Ionela_7274 a întrebat:

Cine stie cum se numeste samponul pentru indreptarea parului?big grin Si cam cat costa big hug FunDDDDaa love struckX kiss**.

3 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Sa nu iti faci mari sperante. Parul nu o sa iti stea perfect drept decat cu placa. Nici mie nu imi sta perfect drept, si il am drept de la mama natura. Dupa ce dorm se face ciudat si trebuie sa il aranjez. Incearca ala de la nivea dar nu te astepta la miracole:*

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Nivea straight and easy
http://www.nivea.ro/products/show/13117 funa?

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Pai exista unul de la Nivea Straight and easy. Si costa in jur de 9-10 lei.