| Zmeurik1 a întrebat:

Cine stie magazine cu rochii de vara dragute? Am cautat in malluri si imi plac doar cateva. dar as vrea unele mult mai frumoase. Stiti unde pot gasi in afara de malluri? Sau vreun magazin mai cunoscut? ( fara new yorker, berska, zara,.) Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Pai eu i-mi comand de pe bon prix si alte site-uri de genul si de fiecare data au fost ok. acum depinde din ce oras esti, dc esti din buc incearca la H&M, in afara de mall mai sunt magazinele de cartier, incearca pe ''Aleea castanilor'' la big berceni sau in complexul ala mare de la intersectia de la big, chiar la statia de metrou, sau la bucur obor, dc nu esti din buc nu am nici o idee.

3 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Ai incercat online? sunt o gramada... uite aici eu am sunat si m-au ajutat cu masurile in sensul ca au masurat ceea ce m-a interesat pe mine ca sa fiu sigura ca imi vine... au fost foarte receptivi si draguti/ draguta de fapt ca era o ea :) - www.modanet.ro

| LIvIU_4099 a răspuns:

Cauta pe google.

| Iulii17 a răspuns:

Mie imi plac cele de la H&M. Nu sunt scumpe si merita. big grin