| florin8ake a întrebat:

Cine stie sa raspunda la urmatoarea intrebare? De fiecare data cand trec pe langa o agentie Baumbet simt un miros destul de placut si dulce specific acestei agentii. Daca stie cineva sa imi spuna sigur ce solutie, parfum, deospray, deodorant sau ce o mai fi folosesc ei si daca se gaseste de cumparat?

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra la ei si intreaba-i ce folosesc!

| florin8ake explică (pentru Bula):

Evident ca pot intra sa ii intreb. Dar nu inteleg de ce ma judeci pe mine cand aici se pun intrebari de gen cat fac 1+1 sau altele uimitoare fix la fel in categoria Dragoste si Sex cand eu intreb ceva la care nu gasesc raspuns pe google sau la o persoana cunoscuta. Nu exista o astfel de agentie apropiata de mine si chiar daca as merge in vreuna sa intreb nu e neaparat ca angajatii de acolo sa stie ce se pune de catre firma. Asa ca am intrebat aici poate cuiva care a trecut pe langa o agentie i se pare cunoscut acest miros si sa imi spuna macar ca la folosit poate si este X produs. Nu e neaparat sa intri acolo. Acest miros se simte de la zeci de metri de locatie si asta e interesant.

| Bula a răspuns (pentru florin8ake):

Eu nu te-am judecat.
Poate atat parfum ti-a amestecat raspunsurile happy

| Kron5tadt a răspuns:

Este mirosul specific capcanelor financiare.
Next time, posteaza ceva la care putem raspunde. Bici...

| florin8ake explică (pentru Kron5tadt):

Nu te-a rugat nimeni sa-ti storci creierii sa imi raspunzi la intrebare. Era o intrebare pentru cineva care poate lucreaza sau cunoaste pe cineva in aceste agentii si stie exact denumirea produsului.

| Kron5tadt a răspuns (pentru florin8ake):

Si daca nu m-a rugat, ce? Nu mai fi putoare si intreaba direct la sursa, you dumb fucktard!

| florin8ake explică (pentru Kron5tadt):

Bah expiratule du-te ma si te imbraca si pe urma invata sa scrii si pe urma invata sa umbli pe internet...dar in primul rand invata sa respecti. in lipsa de ocupatie te mananca zambilica si comentezi orice din cate observ. esti eficient cu timpul tau dar el te pune la respect.

| Kron5tadt a răspuns (pentru florin8ake):

"Bah" agramatule, vezi ca s-a inventat virgula (si majuscula).
In alta ordine de idei, ocupatule, vezi ca nu fac parte din tagma ta de distrusi (psihic si fizic). Adica, tagma aia care o vinde si pe ma-sa pentru pacanele sau pariuri. [facepalm]
Daca vrei respect, nerespectatule, fa in asa fel incat sa-l meriti, nu sa-l impui. Fiindca, daca vii la mine cu imperative, s-ar putea sa zambesti amar. Deocamdata, pentru mine, esti doar... "zerovirgulazero". Ai inteles mesajul, panseluta mica si neingrijita?

| florin8ake explică (pentru Kron5tadt):

Mei momaie mai pleaca de te spala la ouale tale clocite...hapciu. Odata ce ma consideri asa neinsemnant nu stiu de ce stai sa imi scrii atatea randuri. Nu stiu care din noi e mai destept. tu evident. Nici macar nu intelegi o propozitie simpla. A trece pe langa o agentie Baumbet si a simti acel parfum de la zeci de metri distanta nu inseamna a si paria sau juca la pacanele. Dar observ ca, cunosti mai bine situatia. Rupi pacaneaua in doua si vorbesti de altii care trec pe langa agentie asta esti tu. Cat despre respect, nu multumesc. Din parteea ta nu am nevoie. Ti-l las tie ca si asa esti plin de respect. Cu siguranta toti cei din jurul tau isi scutura respectul in gura ta la cat de frumos te comporti cu ei.

| Kron5tadt a răspuns (pentru florin8ake):

Te-am atins unde trebuia, zero-ule, iar tu mi-ai confirmat teoria. Hai... "succesuri". LMFAO

| florin8ake explică (pentru Kron5tadt):

Bine punctat. Ai si tu o data dreptate in viata. O singura data. M-ai atins fix unde trebuia. M-ai atins cu limba in borta curului.

| ViolaTM a răspuns:

Da. Există un aparat
De aroma therapy şi pui ce arome vrei tu

https://www.amazon.de/gp/aw/s/ref=nb_sb_ss_sc_0_7? k=diffuser&sprefix=difuzer&crid=29SMQ9YL1H72B

Iar aromele le ei separat. Uleiuri esenţiale. Niciodată să nu pui mult că te doare capul. Două picături.

| florin8ake explică:

Stiu ca se foloseste acest miros pentru a atrage clienti si clar e un deodorant de la glade sau de la ce firma o fi dar nu asta e important. Pe mine ma interesa daca cunoaste cineva exact produsul. Adica da este de la firma X cel cu miros de pepene galben, menta sau nu stiu ce combinatie.

| Anton_Daniela_1976 a răspuns:

E o aroma de la glade