| anonim_9012 a întrebat:

Cine stie site-uri cu castinguri modeling, actorie sau photo sau ceva de genul.

4 răspunsuri:
| SugarStar a răspuns:

Photo: Sunphoto. Iti faci albume si in ele pai poze.

| JusstTymo a răspuns:

Pai mai demult am fost la strada film dar mai bine ai incerca la SAGA film pentru ca e mai modern si se plateste mult mai bine, dar oricum depinde ce vrei sa faci, cati ani ai, cum arati si daca te pricepi (vorbesc de actorie cazul meu...) in orice caz daca vrei detalii sau nr cuiva din saga da-mi fbul sau id-ul tau
funda?

| Ananda11032004 a răspuns (pentru JusstTymo):

Hey. As fi eu interesata. Mă poți contacta pe Instagram te rog? @annex.eu