| Alasia a întrebat:

Cine stie unde pot gasi pe site la avon sau pe alte siteuri oferte pentru reprezentanti?

5 răspunsuri:
| Maryan14 a răspuns:

Salut.Pentru reprezentanti trebuie sa vorbesti cu persoana care se ocupa de comanda...adica cineva mai sus.pe site nu cred sa fie pus... te pup

| Madalina1455684 a răspuns:

Nu o sa gasesti pe site.
Doar daca vorbesti cu un reprezentant daca o sa iti dea mini brosura a reprezentantilor. Dar nu prea cred.Ca de obicei nu prea o dau.
Stiu ca si eu sunt reprezentant Avon si e in defavoarea mea sa dau brosura reprezentantilortongue

| Andrina a răspuns:

Mai bine inscrie-te, este mult mai avantajos, pe langa reduceri poti castiga cu usurinta premii. daca vrei te inscriu eu... 0733367019

| Alasia explică:

Aaaaaaa:-| eu sunt reprezentant. numa' ca in campania 15 nu am pus comanda si nu mai venit oferta. si e imposibil sa nu fie pe site pentru ca am vazut-o de cateva saptamani

| criss10 a răspuns:

Nu apare pe site, se primeste doar in colet la livrarea produselor.Si la prima comanda nu vine pentru ca noi reprez beneficiaza de prod cadou in primele 4 campanii. Acum este o oferta super. La plasarea primei comenzi de 130 ron ai 25% comision +perle de bronzat in val de 40 ron CADOU., Livrare gratuita+ghid internet AVON.Care doreste sa devina reprez. ma poate contacta raceancecilia@yahoo.com