| betina98 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi tenesi convers/all star?

Răspuns Câştigător
| PopStarInMyMind a răspuns:

Esti BettytongueEu sunt Roxana S din clasabig grin
Pai eu am vazut foarte multi la Afi Palace! Erau in fiecare magazin!

7 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Se pot gasi la Hervis, Humanic etc happy Crede`ma...Chiar sambata am fost si mi-am luat happy

| coolestpageer a răspuns:

Buna.Bety CONVERSE gasesti in Bucuresti in magazinul Humanic sau pe strada Mosilortongue fundita?

| fu210ass a răspuns:

Poti lua de pe www.eastbay.com dar este foarte greu sa pui tu comanda insa uite un site http://www.adidasieastbay.ro/ ei se ocupa cu comenzi de acolo adidasii sunt originali. Si vin din america. Cred ca o sa-ti placa.Mult succes

| Anonimaaa_6055 a răspuns:

Eu vazusem in hervis [sau ceva de genu] in sun plaza. si la militari outlet center la "famous brands", care erau aprox. 100 de lei [un milion vechi]

| katieXD a răspuns:

Pai orice oras ar fi trebuie sa ai leto acolo sunt tenesi draguti daca nup cauta la takko sau leonardo

| KellyVreaBomboane a răspuns:

Pai uite 2 site-uri:KickBack.ro si U-man.rohappysper ca te-am ajutat

| save9898 a răspuns:

Intai precizeaza din ce oras esti(daca vrei sa ii cumperi din magazin)
Sau vrei sa ii iei de pe Internetbig grin