| anonim_4396 a întrebat:

Cine va mai ajuta acasa cu "coafura" si pieptanaturile? mama, sora? si de care hairstyles?

4 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Pai pe mine nimeni.nu am parul foarte lung. putin mai jos de umeri... mi-l prind cateodata in coada la scoala.si il mai las liber.sau pun agrafe ceva

| alexa a răspuns:

Nimeni...ma descurc singurik...
uneori pentru scoala nu prea am timp ca invat dimineata, dar ori il prind intr. o coada, ori niste clamite, bentite...sau pur si simplu il las desfacut
cand am mai mult timp il fac cu placa:indrept, ondulez...etc

| MM a răspuns:

Eu am o problema big grin : nu suport sa puna cineva mainile pe parul meu, sa-l atinga, sa se joace in el, sa-l aranjeze. Deci in mine e toata bazatongue.

| Tabii. a răspuns:

Pe mine nu ma ajuta nimeni si imi prind parul in multe feluri si am paul pana la mijloc