| superpissy40 a întrebat:

Cine vi se pare mai draguta?

Selena Gomez:

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:47

sau Zendaya Coleman? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:29

10 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Amandoua sunt dragutelove struck Ele au un stil diferit...mi-e foarte greu sa aleg intre ele...Totusi o aleg pe Zendaya.
XoXo:*

| piersicuta9 a răspuns:

Nu stiu...amandoua sunt frumoase...dar au un stil foarte diferit.e foarte greu sa aleg. poate, Zendaya

| OnwOnwtza a răspuns:

Selenaaa...clar

| motorsportskr a răspuns:

Selenahappy

| ndc a răspuns:

Zendaya, daca ar fi sa aleg dintre astea doua.
Bineinteles, sper sa nu trebuiasca sa fac asta vreodata.

| theotheoo a răspuns:

Selena:X

| AngelCrystals a răspuns:

Bolana dupa disney.

| Addaa1998 a răspuns:

Amandoua!
Nu le pot compara

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Selena,dar nu in acea poza.Mie imi place mult si de Zendaya, dar chestia e ca depinde cum ies in poze.Cum se schimba, cum se maturizeaza.

| nuvreausaintoducnumele a răspuns:

Amindoua au un stil diferit dar totusi amindoua frumoase deci eu aleg desigur amindoua