| marian000 a întrebat:

Cine vinde bratari din acelea impletite (a prieteniei) albastre cu dungi rosu sa isi lase id-ul aici si pe langa id sa zica si cu cat o vinde ps sunt din Bucuresti

Răspuns Câştigător
| PisssiMitziii a răspuns:

Nu terebe sa cumperi intra pe youtube si cauta bratara prieteniei si vezi ca sunt niste filmulete care te invata sa faci si iti cumperi ata si iti faci singura:)...(uite aici daca nu gasesti singura http://www.youtube.com/watch?v=N_zcU39Szuo )

5 răspunsuri:
| marian000 explică:

Ms dar eu nu pot sa imi fac am incercat app nu am arta de lucru manual sau la desen

| marian000 explică:

Si nu imi faci si mie?

| marian000 explică:

Npc

| PisssiMitziii a răspuns:

Stai linistit nici eu nu am dar am incercat de 2-3 ori nu mi-a iesit dar a4a oara mi-a iesitwinking...

| PisssiMitziii a răspuns:

Pai ti.as face da eu sunt din Brasov uh din Bucurestithinking Si app mersi de funda:*...