| marian000 a întrebat:

Cine vinde bratari impletite din acelea albastre cu dungi rosu. lasati-va id aici si pretul cu cat le vindeti va rog cat mai repede

Răspuns Câştigător
| EllaEllii a răspuns:

Buna eu fac bratari dar nu înțeleg ce model vrei.
Ai putea sa îmi trimiți un mesaj cu o poza, în care este modelul pe care îl vrei.
Prețurile variază în funcție de model (5-10 RON).

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te mai intereseaza am o prietena care se ocupa cu asa ceva. Le poate face si la comanda. Introdu id-ul deeutza_rebela si discutati mai multe detalii.
O zi frumoasa!

| marian000 explică:

Din ce localitate esti?

| marian000 explică:

Ok hai ca iti trimit modelul pe mesaje aa PS sunt din Bucuresti

| marian000 explică:

Lasa-ti id repede plls ca sa iti pot arata modelul pe mess pentru toti prieteni mei rad de mine ca eu nu am